Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Fundusze europejskie - Biały Dwór

Fundusze europejskie

Home > Fundusze europejskie

Biały Dwór Anna Skonieczna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Biały Dwór - adaptacja hotelu i restauracji do zagrożeń związanych z covid 19

Celem projektu jest przeciwdziałanie zagrożeniu stworzonego przez covid-19 w miejscu zatrudnienia oraz zmniejszenie ryzyka zakażenia wśród Gości i personelu.

Dofinansowanie projektu z UE: 124.950 złotych

Wartość projektu: 147.000 złotych

Szczegółowy opis działania:

Poszerzenie i zaadaptowanie kuchni

Ze względu na bezpieczeństwo sanitarne pracowników z jednej strony; oraz konieczność poszerzenia oferty cateringu z drugiej (na przykład z powodu spadku popytu na usługi restauracji i hotelu lub gdyby wprowadzono kolejne restrykcje na funkcjonowanie obiektów turystycznych) chcielibyśmy powiększyć naszą kuchnię o nowe, zamykane pomieszczenie o pow. 25m2. Nowa i stara część kuchni – będą stanowić oddzielne pomieszczenia, które można będzie odseparować i prowadzić w nich niezależne działania. To pozwoli na sprawniejsze zarządzanie pracownikami w czasach Covid-19 poprzez ich bezpieczne odseparowanie. Inwestycja umożliwi wprowadzenie innych dań i zwiększy możliwości przerobowe cateringu który w czasach Covid-19 będzie cieszył się większą popularnością.

Ciąg komunikacyjny z bezpiecznymi wejściami/wyjściami, odseparowującymi od pomieszczenia

By zwiększyć bezpieczeństwo gości istnieje potrzeba aranżowania pomieszczeń w taki sposób, by były od siebie odseparowane poprzez oddzielne wejścia/wyjścia i/lub wejścia/wyjścia na taras i/lub odpowiednio skonstruowany system korytarzy. Izolacja poszczególnych pomieszczeń umożliwi m.in. niemieszanie się grup gości uczestniczących w różnych imprezach.

Zakup covidowej infrastruktury meblowo-tarasowej (w tym mebli łatwych w dezynfekcji)

Pandemia zwiększy popyt na korzystanie z ogródka. Szacujemy, że więcej posiłków i imprez będzie odbywało się na świeżym powietrzu. Zdalna praca, wymuszona przez Covid-19, też może odbywać się w plenerze. Stąd pomysł ogródka/tarasu o pow. 200m kw., uzupełniającego naszą „przestrzeń pracy zdalnej”, ale też funkcjonującego niezależnie. Jednocześnie, taras będzie spełniał nowe, pandemiczne normy, z wyposażeniem umożliwiającym szybką i łatwą dezynfekcję (w szczególności: ratanowe i wiklinowe meble są trudne w dezynfekcji oraz szybko niszczeją pod wpływem detergentów).

Biały Dwór Anna Skonieczna realizuje projekt dofinansowany w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19 ``Wyposażenie terenu zewnętrznego i wewnętrznego o nowe usługi i atrakcje`` w ramach projektu grantowego IMPULS - odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego.

Celem projektu jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego.

Dofinansowanie projektu z UE: 124 567,76 złotych

Wartość projektu: 177 953,94 złotych

Szczegółowy opis działania:

Zakup domku saunowego i jacuzzi wraz z wyposażeniem

Zakup domku saunowego Lathi oraz zakup spa ogrodowego o wymiarach 220x220cm (jacuzzi). Domek saunowy oraz spa ogrodowe idealnie wpasują się w wystrój zewnętrzny oraz urozmaicą dostępną ofertę wypoczynkową. W pobliżu obu elementów zostanie umiejscowiony prysznic dla osób korzystających z obu usług.

Zakup klimatyzacji wraz  z osprzętem.

Zakup klimatyzatorów do pokoi w ogordzie oraz do pomieszczeń w obiekcie, dzięki czemu zostanie podwyższony standard obiektu.

Zakup mebli ogrodowych oraz wyposażenie baru

Zakup zestawów mebli ogrodowych zawierających stół ceramiczny z krzesłami ora okrągłe stoły z krzesłami umożliwi podniesienie komfortu i zwiększy ilość dostępnych miejsc do wypoczynku. Cena zawiera dostawę do obiektu. Doposażenie baru o zakup ekspresu do kawy marki Dr. Coffe oraz zakup kostkarki Ice Matic 25kg/h pozwoli usprawnić pracę personelu oraz urozmaici ofertę dla gości obiektu.

Zakup placu zabaw.

Zakup placu zabaw zwiększy ilość gości z dziećmi oraz polepszy atrakcyjność miejsca.